انتخاب متخصص ارتودنسی

انتخاب متخصص ارتودنسی غرب تهران

اصلاح ناهنجاری های دندان کاری بیشتر از صاف کردن دندان هاست. متخصص ارتودنسی دوره دو تا سه ساله ای را پس از اتمام دوره عمومی دندانپزشکی می گذراند. با آموختن درباره حرکت دندان ها و رشد اعضای صورت، ارتودنتیست در این موارد متخصص می شود و تنها به درمان بیماران ارتودنسی می پردازد. ممکن است که دندانپزشکان عمومی انواع درمان ها ارتودنسی یا اینویزالاین را ارائه دهند اما این به آن معنی نیست که از دانش یا توانایی کافی برای ارزیابی همه وضعیت ها به منظور تشخیص و درمان مناسب برخوردارند. دکتر مهریزی بهترین متخصص ارتودنسی تهران یکی از ارتودنتیست هاییست که تجربه و مهارت کافی برای درمان پیچیده ترین موارد را دارد.

زمانبندی بسیار مهم است

با وجود آنکه درمان ارتودنسی در هر سنی ممکن است، زمان ایده آل هنگامی است که بیشتر تکنیک های ارتودنسی بهترین نتیجه را به همراه داشته باشند. بهترین متخصص ارتودنسی آموزش دیده است تا همه عوامل را برای مشخص کردن بهترین زمان درمان ارزیابی کند. انجمن متخصصین ارتودنسی آمریکا پیشنهاد می کند که همه کودکان در سن هفت سالگی مورد ارزیابی ارتودنسی قرار گیرند. یک متخصص ارتودنسی با تجربه می تواند تشخیص بدهد که آیا مشکلات دندانی بیماری هفت ساله می تواند به مسئله ای جدی تبدیل شود یا خیر. بیشتر کودکان نیازی به درمان زودهنگام ارتودنسی نخواهند داشت، اما ارزیابی و مشاهده رشد و نمو از سن پایین به انجام مناسب ترین درمان و گرفتن بهترین نتیجه در دوره زمانی کوتاهتری در آینده می انجامد.

درمان

درمان باید دارای تمرکز باشد. بسیاری از کلینیک ها و مطب ها به خصوص در میان دندانپزشکان متخصص ارتودنسی غرب تهران فضای مفرح و راحتی را برای کودکان فراهم می آورند. با وجود این، نباید توجه متخصص از اهداف واقعی درمان دور شود که همان انجام بهترین مراقبت ممکن از دندان های خودتان یا فرزندتان است. در کلینیک ارتودنسی دکتر مهریزی تجربه درمان، شخصی و لذت بخش است و مهیا کردن درمانی با کیفیت و داشتن ارتباطی روشن و موثر با بیماران همواره در اولویت است.

یک متخصص ارتودنسی برای همیشه

درمان ارتودنسی شامل تعهدی طولانی مدت است. در بسیاری از موارد این درمان از سن هفت یا هشت سالگی بیمار آغاز می شود و تا دوران نوجوانی ادامه می یابد. یک متخصص ارتودنسی که در یک کلینیک بزرگ کار می کند، ممکن است پیش از اتمام درمان جا به جا شده و به کلینیک یا شهر دیگری برود. این مسئله ممکن است به افزایش زمان درمان منجر شود که اصلا خوشایند نیست. علاوه بر این هزینه ها بالاتر رفته و ممکن است بیمار مجبور شود به دنبال متخصص ارتودنسی جایگزین بگردد تا درمان کامل شود. با انتخاب متخصص ارتودنسی که مطب یا کلینیک خود را داراست، می توانید از نتیجه و ادامه درمان مطمئن باشید.

همه ارتودنتیست ها کشیدن دندان را برای شروع درمان لازم نمی دانند

در کلینیک دکتر مهریزی متخصص ارتودنسی سعادت آباد سعی می شود که تا جای ممکن از کشیدن دندان بیمار اجتناب شود و تمامیت دندان ها برای ایجاد لبخندی زیبا حفظ شود. دکتر مهریزی درصد بالایی از بیماران را بدون کشیدن دندان درمان می کند.

سن بیمار عامل مهمی در موفقیت آمیز بودن یا نبودن درمان نیست. درمان ارتودنسی تنها برای کودکان نیست. در واقع یک نفر از هر پنج بیمار بالای بیست و یک سال سن دارند. درمان ارتودنسی می تواند شکل قوس دندان را تغییر دهد، جایگاه دندان را تغییر دهد و لبخندی زیباتر و جوانتر را در هر سنی ایجاد کند. انتخاب متخصص ارتودنسی مناسب با تجربه کافی در ارتودنسی بزرگسالان باعث می شود در مورد سن درمان نگرانی نباشید.

این مقاله متعلق به دکتر مهریزی متخصص ارتودنسی غرب تهران سعادت آباد می باشد.

3.3 (66.67%) 3 votes

About the Author :

Leave a Comment

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH